-A A +A Poczta Logowanie BOK

WiFi

 

Bezprzewodowy dostęp WiFi w sieci TOM MEDIA

Bezprzewodowy dostęp do sieci Internet jest obecnie nieodzownym elementem otaczającej nas rzeczywistości. Wymagają go do pracy laptopy, palmtopy, tablety, fablety, a także domowe odtwarzacze multimedialne i telewizory. W sieci TOM MEDIA możesz cieszyć się połączeniem stabilnego, szybkiego i bezpiecznego dostępu przewodowego oferowanego w usługach TOM TOYA SIKOM wraz z wolnością i wygodą korzystania z dostępu bezprzewodowego w opcji WiFi lub WiFi Plus.

WiFi

Opcja WiFi to dostęp bezprzewodowy na częstotliwości 2,4 GHz w standardzie WiFi 802.11n wspieranym przez praktycznie wszystkie dostępne obecnie urządzenia bezprzewodowe.

WiFi Plus

Opcja WiFi Plus to dostęp bezprzewodowy w standardzie WiFi 802.11n realizowany jednocześnie na dwóch częstotliwościach – 2,4 GHz i 5 GHz. Pozwala to na obsługę w tym samym czasie zarówno starszej generacji urządzeń bezprzewodowych pracujących w paśmie 2,4 GHz jak i nowoczesnych laptopów, tabletów i smartfonów obsługujących częstotliwość 5 GHz. Transmisja w paśmie 5GHz jest mniej zakłócona przez inne urządzenia bezprzewodowe, szybsza, bardziej stabilna, co przekładać się będzie na lepszy komfort pracy oraz wyższą jakość transmisji multimedialnych