-A A +A Poczta Logowanie BOK

NOWA OFERTA TELEWIZJI I INTERNETU


Dlaczego LOKALNI są tak bardzo potrzebni?

 

Jesteśmy firmami, które często wywodzą się z Twojego miasta lub najbliższej okolicy. Lokalność to nasza i Twoja siła. Wybór nas oznacza bliskość punktów obsługi klienta, szybkie usuwanie usterek oraz sprawny kontakt z biurem obsługi. To usługa, z której będziesz zadowolony. I mamy ku temu realne przesłanki!

 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. U nas nigdy nie będzie anonimowy! Wygodnie załatwisz swoje sprawy w biurze obsługi klienta, łatwiej dokonasz zmian w usłudze, a w przypadku zdarzeń losowych – szybciej pozbędziesz się ewentualnej usterki.

 

Szybko wprowadzamy nowinki technologiczne, bo kochamy to, co robimy! Zapewniamy Ci najlepszą usługę dostępu do internetu i telewizji. Docieramy z nią również w trudne miejsca, gdzie dla ogólnopolskich firm byłoby to nieopłacalne i niemożliwe.

 

Kupując usługi u lokalnych dostawców, wspierasz lokalną społeczność i gospodarkę. Prawie 40% wartości naszych podatków jest przekazywane do gminy, w której prowadzimy firmę, a ponad 10% do naszego powiatu! Czyli podatki, które są płacone w lokalnie – w Twoim kraju, Twojej gminie, Twoim mieście – wracają do Ciebie w postaci wspierania nauki i edukacji w Polsce, ochronę zdrowia, drogi i transport publiczny, kulturę i sport a także jako gminne i miejskie inwestycje lokalne.

 

Bez firm Lokalnych nie ma społeczności, jest tylko kosumpcjonizm korporacyjny.