-A A +A Poczta Logowanie BOK

JESZCZE WIĘCEJ PROGRAMÓW CANAL +

Już od 7 grudnia oferta telewizji cyfrowej TOM-TOYAcyfrowa zostanie wzbogacona o 3 nowe kanały w jakości HD: CANAL+ SPORT3, poz.78, CANAL+ SPORT4, poz.79, CANAL+ NOW, poz. 80. Wszystkie dostępne będą w pakiecie Premium - CANAL+ Prestige.

 
CANAL+ NOW jest wykorzystywany przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie w kana- łach CANAL+ PREMIUM, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2. Natomiast kanały CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT4 zostały stworzone specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy.
 
Na dwóch nowych kanałach można zobaczyć wszystkie mecze najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce (część w programie Multiliga+), skróty i analizy spotkań oraz magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów CANAL+:
 
„LIGA GRA” - zapowiedź kolejki wzbogacona o przedmeczowe statystyki oraz analizy, „LIGA+” – magazyn skrótów podsumowujący piątkowe i sobotnie mecze, „LIGA+ EXTRA” – program na żywo z udziałem ekspertów i gości podsumowujący kolejkę PKO BP Ekstraklasy, „EKSTRAKLASA PO GODZINACH”, w której prowadzący i zaproszeni goście w lekkim tonie podsumowują ligowe wydarzenia, czy „EKSTRAKLASYKA” - przypomnienie największych klasyków polskiej Ekstraklasy.